Yazılım – CRM

Tüm kurumsal web tasarımlarında ve bütün ürün ve hizmet bazlı projelerde kullanılan web yazılımıı; ekibim tarafından yazılmaktadır. Uzman kadromuzun yazdığı internet projelerin bütün kodlarını kendileri yazmaktadır. Program departmanımızın bu güne kadar yazmış olduğu sıra dışı programlarından birkaçını yazacak olursak;

Sanal Pos

Kredi kartı tabanlı bir ödeme sistemidir. Kullanıcılar birbirlerine para aktarımı yapabilirler. Ayrıca e-ticaret siteleri bu sistemi kullanarak kendi siteleri üzerinden kredi kartı ile ürün satışı gerçekleştirebilirler. Ek olarak bütün kredi kartlarına taksit imkânı sunar. Site entegrasyonu için API programları mevcuttur. Kredi kartı sahtekârlığına karşı içinde çok gelişmiş bir Risk Yönetimi Sistemi barındırır.

Dünyadaki en gelişmiş internet tabanlı çevrimiçi fuar programıdır. Fuar alanı ve standlar hareketli olup, yönetici panelinden yönetilebilmektedir. Bir internet tarayıcısı üzerinden çalışır. Tüm ortam 3 Boyutlu olarak simüle edilmiştir. Ziyaretçi klavyesinin yön tuşlarını ve faresini kullanarak fuar alanı içinde gezebilir, standlara girip ürünleri inceleyebilir ve stand görevlileriyle anlık olarak iletişime geçebilir.

Ayrıca bütün 3 boyutlu fuar alanı, hareketli reklam panolarıyla donatılmıştır. Ek olarak keyif verici ve keyifli bir ortam olabilmesi için gerçeklik animasyonları (Asansörler, otomatik kapılar, merdivenler vb…) uygulanmıştır.

Web programında en önemli konulardan biriside programın server tabanlı yazılmasıdır. Yani programın ve sorgulamaların serverdaki işlemciyi yormayacak biçimde yazılması gereklidir. Kullanılan portallardaki ya da web tasarımı projelerindeki bir sorgunun geç gelmesi, hata vermesinin temel faktörlerinin başında bulunmaktadır. Kullanıcı tarafından görülmeyen bu titiziyet oldukça önemli olup, insanın sol kulağını sağ el ile başının üzerinden uzanıp göstermesine benzer. Her modül oldukça kısa ve öz kod lar ile yazılmalıdır. Projelerinde her sorguda oldukça hızlı sonuç alabilirsiniz. Bilir kişi tarafından incelendiği zaman ise oldukça kısa ve öz kodlar ile programlar oluşturduğumuzu basit bir biçimde görülebilecektir